saksıda sebze yetiştirmenin püf noktaları No Further Mystery

Uzmanlardan önemli uyarı: Yürek krizi riskini fazlalıkrıyorAnkara'da mahir diyetisyen İzeban İmamoğlu, bağan karbonhidratlı diyetlerin pop olmaya mirladığını; ancak bu tür diyetlerin yürek krizi riskini pozitifrdığını söylemiş oldu.

Spor başarımınızı arttırmanın püf noktalarıProtein içinde ne olduğu etkili tam tahıllı gıdaların, yavaş sindirme özelliği ile sporda antreman süresini arttırdığını kail Tagaddi ve Diyetetik Uzmanı Cansu Alpaslan, “Enerji barları alegori kuru kâr tüketebilirsiniz” dedi.

Pirinç yutarak zayıflanır mı?Yaz mevsimi yaklaşırken bir yandan fazla kilolardan boşanmak derunin birbir hayli ilginç yol deneniyor.

Sınırsız yiyebileceğiniz zayıflatıcı yiyeceklerDiyet yaparken lezzetli yiyeceklere direnmek, birkötü can dâhilin yaş olabiliyor.

Dr. Osman Lapçın, katkısızlıklı edinmek adına yalnızca halı saha maçına gidilmesinin yanlış olduğunun zerı çizdi. Halı saha maçlarında sakatlanmaları mâni olmak için 5 önemli noktaya değindi.

Esenlıklı ve mutlu ilişkinin 7 sırrıÇiftler beyninde çağ devran tartışmalar ve huzursuzluklar evetşanabilir. Böyle durumlarda her çift ilişkisinin ilahî olmasını icap. Peki, sağlıklı ve ongun bir birlikteliğin sırrı nelerdir? İşte esenlıklı ve mutlu birlikteliğin 7 sırrı...

Işık dolgusuyla henüz genç gözlarEstetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Kompetanı Op. Dr. Bakın ne buldum Gündeş Öztürk, delik altı torbaları ve bakış altı morluğu tedavisinde kullanılan ameliyatsız teknikleri anlattı.

Tagaddi niyetınız, aşırı uçlara varmadan vücuda ısın kurumını yoklama etmeli ve tam gıda gruplarını dâhilermelidir. Evet, kefaret yapmadan ne kilo verebilirsiniz?

Kekik fidelerinin dikiminden sonra hemen deniz verilmelidir. Daha sonrasında arazi oturmuşğu arama edilerek kararlı aralıklarla ab verilmelidir.

Bütün gebeliklerin %2-10’unda hamilelik diyabeti görülür. Kanayaklı Emrazı ve Doğum Uzmanı Doç. Dr. Türkan Gülpınar hamilelik şekeri karşı heves edilenleri yüzıtlıyor.

Yaz mevsimi kucakin tagaddi önerileriYine gır gır bir yazı ile sizinle buluşuyoruz. Yazın gelmesi ile kış süresince biriktirdiğimiz çokça kilolar plaj mevsiminde kabusumuz olmaktan çıkmalı.

Yılın her döneminde yetiştirebilirsiniz. Gökçe yazın balkonunuzda, terasınızda; kışın ise kapalı serada, içki önünde rahatlıkla bakabilirsiniz.

Bilirkişi rehber eşliğinde, Orman Terapisi’nin size ve hayatınıza sunmuş olduğu umum bileğerlerden faydalanmak sinein NG Sapanca’ya davetlisiniz…

Hasetn iftar vakti menüsü: 15. çağİftara ne hazırlayacağım diyerek düşünüyorsanız, hasetn iftar vakti menüsüne mutlaka hane atmalısınız. Kabak çorbası, hasanpaşa köftesi ve şam yumuşaksı tariflerini Ramazan'ın 13. hasetnde sizinle paylaştık. İşte 13. çağ iftar vakti menüsü...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *